Bizi takip edin

Hakkımızda

Online sağlık rehberiniz idealdoktor.com; makale, slayt, test, video ve alanında uzman doktorların kişisel sayfalarından oluşan içeriğiyle sağlık alanında ihtiyacınız olan her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz bir sağlık portalıdır. Türkiye’nin en kapsamlı sağlık platformu olan site, internet dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor. Ücretsiz sağlık danışma hattı ve güncel sağlık haberlerinin yer aldığı sitede, uzman doktorlarla hastalar biraraya geliyor.

Doktor, hastane, teşhis ve tedavi merkezleri ve sağlık bilgilerinin yer aldığı idealdoktor.com ile sağlık alanında aradığınız her türlü bilgiye makalelerimiz ve videolarımız aracılığıyla ulaşabilecek, hazırladığımız testlerle sağlığınızı test edebileceksiniz.

Adres üzerinden uzman doktorların profil sayfalarına ulaşabilir, kendileri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, makale ve videoları aracılığıyla hastalık hakkındaki bilgilere ulaşabilir, sorularınızı iletebilir, isterseniz randevu talep edebilirsiniz.

Sitemizde profil sayfası oluşturmak isteyen uzmanlar ve sağlık kurumları pr@idealdoktor.com adresinden iletişime geçebilir.

Sağlık alanında güvenilir bir buluşma ortamı yaratmak en büyük hedefimiz. Verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz.